Galeria zdjęć

 

27 miejsce w ogólnopolskim rankingu

rankingbibliotek

Biblioteka na Starej Wsi przypomina o konkursie językowym Fun English, w którym można wziąć udział do dnia 5 kwietnia. Jest to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, ale również możliwość wygrania nagrody dla siebie, jak i zdobycia wyróżnienia dla swojej biblioteki.

Jak dotychczas Filia nr 5 na Starej Wsi może się pochwalić 27 miejscem w ogólnopolskim rankingu bibliotek biorących udział w konkursie językowym.

Kolejna edycja FunEnglish

funenglishczesciowyplakat19 marca rusza kolejna edycja Konkursu Językowego  FunEnglish skierowanego dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Celem konkursu jest promowanie nauki języka angielskiego z wykorzystaniem multimediów oraz wyłonienie najzdolniejszych dzieci z całego kraju.

Biblioteka na Facebooku

bibliotekazfacebookW celu lepszej komunikacji ze swoimi czytelnikami Filia nr 5 Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie założyła swoje konto na Facebooku.

Za pośrednictwem Facebooka można przedłużać książki oraz kontaktować się w innych sprawach z biblioteką.

Angielski na wesoło

Funenglish2Filia Biblioteczna na Starej Wsi przypomina o możliwości bezpłatnej nauki języka angielskiego w naszej bibliotece. Połączenie nauki z grą komputerową, nie tylko uczy, ale również bawi. Kurs Fun English jest skierowany dla dzieci i młodzieży (6-12 lat).
Ponadto 19 marca rusza kolejna edycja konkursu językowego dla dzieci i młodzieży. Każdy może wziąć w nim udział.

Nowe tytuły w bibliotece

maly inzynier nauka i zabawa Martynka opowiada historyjki o zwierzatkachKsięgozbiór biblioteki na Starej Wsi jest sukcesywnie wzbogacany o nowe pozycje książkowe.
Będziemy informować o tym w nowym module - NOWOŚCI W BIBLIOTECE utworzonym w prawej kolumnie strony głównej.
Szerszy opis wprowadzanych książek znajdziecie Państwo w zakładce
Biblioteka - Nowości w bibliotece
lub "klikając" w wybrany anons w module w prawej kolumnie.


 

Spotkanie dzieci i młodzieży w bibliotece

Ferie z filmem w Bibliotece 3W ramach projektu programu rozwoju bibliotek „Ferie z filmem w bibliotece” na Starej Wsi w Filii nr 5 Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie odbyły się dwa spotkania z dziećmi i młodzieżą.


Ferie z filmem w bibliotece

Ferie z filmem w Bibliotece 1Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie Filia nr 5 zaprasza dzieci i młodzież na „Ferie z filmem w bibliotece”. Wstęp wolny.

3.02. 2012 r. (piątek) godz. 13:00 – „Krokodyle z przedmieścia”.

Po obejrzeniu filmu planowane są zajęcia i zabawy dla dzieci i młodzieży.

Akcja "Polecamy"

Akcja polecamyPrzeczytałeś/aś ciekawą książkę?
Poleć ją innym!

Filia nr 5 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Polecamy”, w ramach której czytelnicy będą mogli dzielić się opiniami na temat przeczytanych książek.

SmartNews.Com